Продаденоletna
MICHELIN

215/55R16 93V E Primacy

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

E PRIMACY

Runflat

0

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

RR

A

WR

B

Noise

69

Шифра: AA022365 Категории: Ознаки: