-20%letna

215/55R16 93V EcoContact 6

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA017148-19 Категории: Ознаки: