letna
CONTINENTAL

215/55R16 93V EcoContact 6

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

93

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

A

Noise

73

Шифра: AA017148 Категории: Ознаки: