Продаденоza-site-sezoni

215/55R17 94V ALL SEASON TA

4,750 ден

Шифра: AA024273 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

All Season

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона