Продаденоzimska

215/55R17 98V SNOW XL RI

5,210 ден

Шифра: AA015416-20 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Snow

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона