-10%letna

215/55R18 99V P7-CNT XL

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

P7 Cinturato

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 501467 Категории: Ознаки: