-30%letna

215/55R18 99V TOURING 2 XL

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R18

Шара

Touring 2

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA016735-18 Категории: Ознаки: