letna
CONTINENTAL

215/60R16 95H EC6

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

Еco Contact 6

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона

Шифра: 501282 Категории: Ознаки: