letna
CONTINENTAL

215/60R16 95V EC6 AO

Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

EcoContact 6

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: 501342 Категории: Ознаки: