215/60R16 99H BRAVURIS XL

7,020 ден

Шифра: 500144 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R16

Шара

BRAVURIS 5HM

Бренд

Сезона