Продаденоletna

215/60R17 96H 701 RI

6,070 ден

Шифра: 506360 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

60

Дијаметар

R17

Шара

701

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона