Продаденоall-season-letna-zimska

215/65R16 102V ALL SEASON SUV XL TA

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

All Season

Runflat

0

Тежински индекс

102

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA022007 Категории: Ознаки: