215/65R16 98H 701 SUV RI

Шифра: AA019032-19 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

701 Suv

Тежински индекс

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона