Продаденоletna
RIKEN

215/65R16 98H 701 SUV

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

701 Suv

Тежински индекс

98

Бренд

Брзински индекс

H

Шифра: AA019032 Категории: Ознаки: