letna
CONTINENTAL

215/65R16 98H EcoContact 6

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

98

Бренд

Брзински индекс

H

RR

A

WR

A

Noise

71

Шифра: AA019789 Категории: Ознаки: