letna
SEIBERLING

215/65R16 98H TOURING 2

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

Touring 2

Runflat

0

Тежински индекс

98

Бренд

Брзински индекс

H

RR

E

WR

B

Noise

70

Шифра: AA016747 Категории: Ознаки: