215/65R16 98H WinterContact TS870 P FR

Шифра: AA023278-21 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Шара

WinterContact TS 870

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона