all-season-letna-zimska
GENERAL TIRE

215/65R16 98V ALTIMAX A/S 365

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

A/S 365

Runflat

0

Тежински индекс

98

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

E

Noise

73

Шифра: AA014825 Категории: Ознаки: