letna
CONTINENTAL

215/65R17 99H EcoContact 6 AO

Ширина

Профил

65

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

ContiEcoContact 6

Runflat

0

Тежински индекс

99

Бренд

Брзински индекс

H

RR

A

WR

A

Noise

71

Шифра: AA019308 Категории: Ознаки: