letna
CONTINENTAL

215/70R15C 109/107S CVC100

Ширина

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Шара

ContiVanContact 100

Runflat

0

Тежински индекс

109/107

Бренд

Брзински индекс

S

RR

E

WR

A

Noise

71

Шифра: AA008110 Категории: Ознаки: