Продаденоzimska

215/70R16 100T WinterContact TS870 P

11,050 ден

Шифра: 502790 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

70

Дијаметар

R16

Шара

WinterContact TS870P

Тежински индекс

T

Брзински индекс

T

Бренд

Сезона