letna
CONTINENTAL

215/75R16C 113/111R CVC 200

Ширина

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Шара

ContiVanContact 200

Runflat

0

Тежински индекс

113/111

Бренд

Брзински индекс

R

RR

E

WR

A

Noise

71

Шифра: AA009570 Категории: Ознаки: