Назад
Продаденоza-site-sezoni

215/75R16C 113/111R EUROVAN A/S 365 8PR

7,610 ден

Шифра: AA021971 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

75

Дијаметар

R16C

Шара

EUROVAN A/S 365

Тежински индекс

R

Брзински индекс

R

Бренд

Сезона