Продаденоletna

225/35R19 88W MA349 XL

3,910 ден

Шифра: 503839 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R19

Шара

MA349

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона