Продаденоletna

225/35R19 88Y Protoura Sport XL

6,200 ден

Шифра: AA022123 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R19

Шара

PROTOURA SPORT

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона