Продаденоletna

225/35R20 90W MA349 XL

4,730 ден

Шифра: 503846 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

MA349

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона