Продаденоletna

225/35R20 90Y BRAVURIS XL FR

11,180 ден

Шифра: 500156 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

BRAVURIS 5HM

Бренд

Сезона