Продаденоletna

225/35R20 90Y Protoura Sport XL

6,960 ден

Шифра: 500322 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

35

Дијаметар

R20

Шара

PROTOURA SPORT

Бренд

Сезона