225/40R18 92W MA349 XL

Шифра: 503837-22 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

MA349

Тежински индекс

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона