Продаденоletna

225/40R18 92W MA349 XL

3,490 ден

Шифра: 503837 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R18

Шара

MA349

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона