Продаденоletna

225/40R19 93Y Protoura Sport XL

6,790 ден

Шифра: 500323 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

40

Дијаметар

R19

Шара

PROTOURA SPORT

Бренд

Сезона