Продаденоall-season-letna-zimska
GENERAL TIRE

225/45R17 94V ALTIMAX A/S 365 XL FR

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Шара

A/S 365

Runflat

0

Тежински индекс

94

Бренд

Брзински индекс

V

RR

E

WR

E

Noise

75

Шифра: AA014642 Категории: Ознаки: