Продаденоletna

225/45R18 91W PRIMACY 3 ZP *

12,780 ден

Шифра: 501501 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Шара

PRIMACY 3 ZP

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона