letna
SEIBERLING

225/45R18 95W TOURING 2 XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Шара

Touring 2

Runflat

0

Тежински индекс

95

Бренд

Брзински индекс

W

RR

E

WR

B

Noise

71

Шифра: AA016724 Категории: Ознаки: