zimska
DAVANTI

225/45R19 96V Wintoura+

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

Wintoura

Тежински индекс

96

Бренд

Брзински индекс

V

Шифра: AA018235 Категории: Ознаки: