letna
CONTINENTAL

225/45R19 96W CSC 5 XL

Ширина

Профил

45

Дијаметар

R19

Сезона

Шара

ContiSportContact 5

Runflat

0

Тежински индекс

96

Бренд

Брзински индекс

W

RR

E

WR

A

Noise

72

Шифра: AA013321 Категории: Ознаки: