Продаденоletna

225/45ZR17 94W Proxes R888R XL

11,130 ден

Шифра: 500750 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

45

Дијаметар

R17

Шара

PROXES R888R

Бренд

Сезона