225/50R17 94H ALPIN A4 ZP MOE

Шифра: 502616 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

ALPIN A4 ZP MOE

Тежински индекс

H

Брзински индекс

H

Бренд

Сезона