225/50R17 98V ALPIN 6 XL

12,000 ден

Шифра: AA020729 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

Alpin 6

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона