225/50R17 98V TS830 P SSR XL

Шифра: AA010601 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 830

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона