Продаденоzimska
CONTINENTAL

225/50R17 98V XL WinterContact TS 860

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

WinterContact TS 860

Runflat
Тежински индекс

98

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

RR

E

WR

B

Noise

72

Шифра: AA021057 Категории: Ознаки: