Продаденоletna

225/50R17 98W MA349 XL

3,600 ден

Шифра: 503835 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

MA349

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона