Продаденоletna

225/50R17 98W PXCM XL

7,840 ден

Шифра: 503587 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R17

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона