-10%Продаденоzimska

225/50R18 99V TS850P XL

15,970 ден 14,373 ден

Шифра: AA015691 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

WinterContact TS 850

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона