letna
MICHELIN

225/50R18 99W E PRIMACY XL

Ширина

Профил

50

Дијаметар

R18

Шара

E PRIMACY

Runflat

0

Тежински индекс

99

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона

Шифра: AA022186 Категории: Ознаки: