letna
CONTINENTAL

225/55R16 95V EcoContact6

Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

ContiEcoContact 6

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона

Шифра: AA016978-19 Категории: Ознаки: