225/55R16 99V AllSeasonContact XL

Шифра: 503406 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

AllSeasonContact

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона