Продаденоletna

225/55R16 99V XL

3,490 ден

Шифра: 503813 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R16

Шара

MP270

Тежински индекс

V

Брзински индекс

V

Бренд

Сезона