Продаденоletna

225/55R17 101W DX640 XL

6,580 ден

Шифра: AA022083 Категории:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

DX640

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона