Продаденоletna

225/55R17 101Y zLINE XL

5,160 ден

Шифра: AA006328-15 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

Z Line

Тежински индекс

Y

Брзински индекс

Y

Бренд

Сезона