225/55R17 97W GREENMAX ACRO

Шифра: 503649 Категории: Ознаки:
Дополнителни информации
Ширина

Профил

55

Дијаметар

R17

Шара

GREENMAX ACRO

Тежински индекс

W

Брзински индекс

W

Бренд

Сезона